De wedstrijd werd georganiseerd door de Sociale InnovatieFabriek, De Standaard en Radio 1 en de voorzitter van de jury Wouter Deprez maakte onlangs de 10 laureaten bekend die werden gekozen uit 322 inzendingen.
Een ervan is DuCoop, waarvan De Nieuwe Dokken medeaandeelhouder is. Zoals eerder al gemeld, geldt de nieuwe woonwijk in Gent als een echt laboratorium om de nieuwste technieken rond innovatie en duurzaamheid uit te rollen.
Dankzij DuCoop zal het afvalwater via een indrukwekkend proces enerzijds worden omgezet in mestmiddel en anderzijds verwarming opleveren.
Lees het volledige artikel hier. Bovendien won DuCoop afgelopen vrijdag 2 juni de klimaattroffee van De Standaard, lees hier meer over.