Antwerpen
Wanneer het bottelproces van de oudste stadsbrouwerij van Antwerpen naar andere Duvel Moortgat-sites wordt overgebracht, komt er ruimte vrij. De brouwerij beslist te investeren in de merkbeleving van De Koninck en het wereldberoemd Bolleke. De site wordt omgebouwd tot een bezoekerscentrum van 3.000m². In de eerste plaats als attractiepool voor toeristen en Antwerpenaars maar ook voor de omwonenden, die zo kunnen genieten van de nieuwe invulling.
Het interactieve centrum zet de biercultuur op een innovatieve manier in de kijker. Het bestaat uit een onthaalbureau, museumshop, loopbrug doorheen de brouwzaal, commerciële ruimten en een parking voor 75 wagens.
Het belevingscentrum opende zijn deuren in de zomer van 2015. Er worden zo’n 100.000 bezoekers per jaar verwacht. Klik hier voor meer info over de Stadsbrouwerij De Koninck.
Staalbeton: levering en plaatsing van wapeningsstaal en wanden in plankenstructuur (prefabbeton).
Architon: grijze trap.