Gentbrugge
In het hartje van Gentbrugge ligt rust- en verzorgingstehuis Ter Hovingen. Ter Hovingen biedt een thuis aan 185 residenten. Diversiteit is hun motto. Zowel bij medewerkers als bewoners.
In 2015 rondden we de werken voor hen af. Het vernieuwen en uitbreiden van de bestaande infrastructuur gebeurde in 3 fasen. Ze omvatten de afbraak van twee bestaande gebouwen en de nieuwbouw van twee nieuwe op die plaats. Door gefaseerd te werken vonden de bewoners minimaal hinder en konden ze verhuizen van zodra het eerste deel afgerond was.
Hoewel dit de eerste samenwerking was met deze bouwheer, zijn we bij Algemene Bouw Maes lang niet aan ons eerste proefstuk in de zorg toe. We plaatsten de ruwbouw tot water- en winddicht, voerden de coördinatie van de technieken uit en de afwerking van de omgevingswerken.